You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
SK

home-icon

O nás

Spoločnosť EURO-METALL vyrába nerezové výrobky a kováčske výrobky už od roku 1995.

Máme vlastné výrobné, skladové a administratívne priestory. Aktuálne zamestnávame približne 20 zamestnancov.

Sme výhradným dovozcom a distribútorom výrobkov nemeckej firmy Feldmann Metall- und Schmiedekunst GmbH na Slovensku. Zhotovujeme na mieru nerezové a kováčske zábradlia, brány, ploty, mreže v tej najvyššej kvalite. Na našej stránke nájdete viac ako 3700 kováčskych a nerezových polotovarov.

Firma Euro-Metall bola založená 29. Septembra 1995 zapísaním do obchodného registra a disponuje vlastnými výrobnými, skladovými a administratívnymi priestormi.

Zaoberáme sa:

  • zámočníckou výrobou,
  • kováčskou výrobou,
  • zváracími prácami,
  • konštrukciami,
  • kovoobrábaním - sústružením,
  • frézovaním na CNC strojoch,
  • pálením - delením materiálu na laserovom automate s presnosťou 0,10 mm.


 

Našou hlavnou činnosťou je výroba kovaných a nerezových polotovarov, ktoré sa zvárajú alebo skladajú do rôznych dielcov, zábradlí a mreží. Väčšinu našej produkcie vyvážame do zahraničia. Pre našich zákazníkov na mieru zhotovujeme kované alebo nerezové brány, zábradlia, ploty, mreže v najvyššej kvalite.

V roku 2005 sme rozšírili výrobné a skladové priestory a kúpili laserový automat, čo vďačíme najmä našim verným a spokojným zákazníkom. V súčasnosti zamestnávame cca. 20 zamestnancov. Spolupracujeme s nemeckou firmou Feldmann Metall- und Schmiedekunst GmbH.

Na našej internetovej stránke ponúkame viac ako 3700 kováčskych a nerezových produktov a polotovarov. Nechajte sa našimi výrobkami inšpirovať a tešíme sa na Vašu návštevu opäť.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.